Tenis stołowy mężczyzn

Dynamiczny rozwój sekcji datuje się od kiedy to sekcję poprowadził doświadczony trener – Marek Zakrzewski. Na Akademickich Mistrzostwach Polski obie drużyny ALK męska i żeńska zdobyły srebrne medale, a czołowy zawodnik Grzegorz Janczewski został indywidualnym V-ce Mistrzem Polski.

W bieżącym roku, drużyna męska zdobyła już brązowy medal Mistrzostw Polski, a Grzegorz Janczewski powtórnie uplasował się na drugim stopniu podium. Trzeba dodać, że w tegorocznej edycji turniej indywidualny na Mistrzostwach Polski rozgrywany był bez podziału na typy uczelni.

Sekcja napotkała bardzo dobry klimat na terenie ALK. Dzięki poparciu Kierownika Studium Wychowania Fizycznego i Sportu zakupiono kilka profesjonalnych stołów do tenisa stołowego, a zajęcia wf odbywają się na dużej Sali gimnastycznej co pozwoliło na zwiększenie frekwencji studentów.

W perspektywie jest nawiązanie współpracy z klubem pierwszoligowym, co powinno zaowocować progresją wyników w kolejnych sezonach.Oprócz wyczynu na najwyższym sportowym poziomie ,sekcja jest otwarta dla studentów, którzy chcą spróbować swoich sił na zawodach. Na piątkowe treningi zapraszam wszystkich, którzy chcą pograć w ping-ponga na nieco wyższym poziomie - wystarczy przynależność do AZS i dobre chęci.

TERMINY I MIEJSCE ZAJĘĆ:

        Adres:

INSTRUKTOR: 

Marek Zakrzewski
email: prezessks40@onet.pl

UWAGI:

 

Aktualności

Nasi
Partnerzy