Koźmiński AZS

ALK obroniła tytuł akademickiego mistrza Polski w brydżu sportowym

W Akademickich Mistrzostwach Polski w brydżu sportowym nasza uczelnia zdobyła po raz kolejny złoty medal w klasyfikacji drużynowej.

Nasi studenci Igor Łosiewicz i Łukasz Witkowski zajęli 1 miejsce w turnieju par. A drużyna Konrad Araszkiewicz, Przemysław Janiszewski, Krzysztof Kotorowicz, Piotr Krajewski, Łukasz Witkowski, Igor Łosiewicz wywalczyła srebrny medal w turnieju teamów.

W skład naszej reprezentacji wchodzili również Rektor prof. dr hab. Witold Bielecki, dr Jan Dąbrowski, dr Aleksander Chrostowski, dr Błażej Podgórski, Marcin Najbar, Maciej Kowalec, Urszula Staniszewska i Adrianna Staniszewska.

Dzięki całej drużynie Akademia Leona Koźmińskiego obroniła zeszłoroczny tytuł akademickiego Mistrza Polski w klasyfikacji generalnej zawodów.

Gratulujemy!

Wszystkie aktualności