Koźmiński AZS

4 medale tenisistów stołowych...

Na Europejskich Igrzyskach Studenckich 2016 nasze zawodniczki i zawodnicy zdobyli aż cztery medale.

Tenis stołowy:
Znakomicie spisała się sekcja tenisa stołowego na zakończonych właśnie w Zagrzebiu Europejskich Igrzyskach Studenckich 2016. Podczas tego prestiżowego turnieju nasze zawodniczki i zawodnicy zdobyli aż cztery medale. Drużyna kobiet w składzie Natalia Bąk, Magdalena Sikorska, Alicja Leśniak i Aleksandra Dąbrowska wywalczyła brązowy medal. Taki sam krążek przywiozła drużyna męska – Tomasz Wiśniewski, Antoni Witkowski, Paweł Kozieł i Maciej Brodzki. Ponadto złoto w turnieju gry podwójnej zdobyła para Natalia Bąk i Magdalena Sikorska. Do tego złoto w singlu kobiet dołożyła Magdalena Sikorska, dla której był to już trzeci medal Igrzysk. Tych sukcesów z pewnością nie byłoby bez trenera Marka Zakrzewskiego, któremu asystował przez cały turniej Grzegorz Janczewski. Dzięki tym wynikom Akademia Leona Koźmińskiego znalazła się w gronie najbardziej utytułowanych uczelni całych Igrzysk.

www.facebook.com/AZS-Ko%C5%BAmi%C5%84ski-Tenis-Sto%C5%82owy-742745125741334/

Wszystkie aktualności